Lída – výklad snů

Lída – výklad snů po telefonu„Mým posláním je rozluštit záhady nočních životů.“

Probouzíte se ráno vyděšení tak, že vám srdce tluče až v krku? Anebo naopak litujete, že jste se dostali z krásného snu? Opakují se vám pořád stejné výjevy a situace? Když se sen vrací, přemítáme, co může znamenat. Podvědomí je tajemná oblast, která dokáže odhalit řadu poznatků.

Už i moderní věda začíná přicházet na to, že sny nejsou jen vedlejším produktem mozku při odpočinku. Že často přináší nějakou zprávu a vyjevují nejniternější tužby či strachy. Noční výlety a představy mají moc utvářet nebo předpovídat budoucnost.

Sny pomáhají utíkat před realitou, mnohdy jsou vodítkem v těžkých situacích nebo jen dotvářejí nenaplněné touhy. Dají se v nich věci, které na první pohled nesouvisí s běžným životem. Až když si je dáme dohromady, zjistíme pravdu.

Mezi nebem a zemí existují věci, které nám pomáhají sny pochopit. Předávání zkušeností o výkladu snů a snáře jsou pokladem historie. Pokud je umíme použít, dostane se nám do rukou nástroj, jak vést svůj život směrem, kterým chceme.

Velice ráda vám pomohu proniknout do oparu neznáma a odhalit poselství snů. Společně najdeme jejich význam.

Svěřte se s vašimi sny a pochopte jejich poslání. Volejte 906 70 01 02, kód 22.

One thought on “Lída – výklad snů

  • 11. dubna 2017 at 9:29 pm
    Permalink

    відео.укр не Помогите в поиске

    Скачал лицензию в стиме, начал играть, радуюсь, хочу ударить противника – не реагирует на удары, проходят сквозь него. То же самое у него со мной. Хитбоксов будто бы нет вообще. И когда я убиваю врага (бью по месту, где он респавнится) его труп падает и зависает. Что делать?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.